ГИМНАЗИЈАЛЦИ У ЗВЕЗДАРА ТЕАТРУ У БЕОГРАДУ НА ПРЕДСТАВИ „ДОБРО ДОШЛИ У СРБИЈУ“

zvezdara tУченици гимназије „Бранко Радичевић“ су са својим професорима, у петак 22. априла 2016. године посетили још једно београдско позориште. Овог пута то је ЗВЕЗДАРА ТЕАТАР.

Одгледали су култну представу „Добро дошли у Србију“, аутора Драгана Јовановића, који је и носилац главне улоге. Ова представа кабаретског типа има више од 300 извођења.

Наши гимназијалци су са великим задовољством одгледали представу.

ZVEZDARA-1Стварање и неговање позоришне културе је сегмент који се у нашој Гимназији остварује у континуитету,  на разне начине,  па и одласцима у најбоља позоришта у Србији.

Један од њих је и ЗВЕЗДАРА ТЕАТАР У Београду.  Неколико десетина гимназијалаца, ученика првог, другог, трећег и четвртог разреда је гледало  представу „Добро дошли у Србију“  и сви су одушевљени.