ГРАЂА И УЛОГЕ НАСЛЕДНОГ МАТЕРИЈАЛА – Биологија/час замењених улога

У понедељак 08. фебруара 2016. године у одељењу 4б одржан је један изузетно занимљив час биологије. Инспиративну тему ГРАЂА И УЛОГЕ НАСЛЕДНОГ МАТЕРИЈАЛА ДНК је обрадио ученик Милош Јовић и посредством одличне видео презентације представио је својим друговима и професорима.

Милош  Јовић је иначе прошле школске године учествовао на републичком такмичењу из биологије где је одлично урадио задатке, без обзира што није остварио пласман у прва три места.  Велеки је заљубњеник у природне науке, па јео ову тему обрадио врло детаљно и студиозно.

Овом занимљивом и поучном часу замењених улога осим предметног професора Душанке Савић, присуствовали су и педагог школе Снежана Инђић, Јелена Марковић, професор биологије, Јарослав Фабјан, професор математике и Ана Шипицки, професор историје.

Био је ово веома занимљив час биологије где су ученици показали своју креативност и зрелост, као предавачи и као слушаоци на чему им честитамо.