ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Окружно такмичење из биологије је одржано 08.05.2022.године у Инђији. На овом такмичењу су учествовали и ученици Гимназије ,,Бранко Радичевић”.

Били су то сјајни ђаци I, II и III разреда који веома лако савладавају предвиђено градиво, са жељом за проширивањем и продубљивањем знања из биологије.

Били су вема студиозни, вредни, радознали и решени да након дугогодишње такмичарске паузе, покажу сва своја знања и умећа.

Похваљујемо наше вредне ученике: из Iд, Бабић Мануелу и Ковач Невену, из IIб, Грабовица Теодору и из IIIб, Самац Петра, за учешће и постигнуте резултате.

Посебне честитке за пласман на републички ниво такмичења, упућујемо Грабовица Теодори и Самац Петру који ће својим знањем, амбицијом и самопоуздањем представити нашу Гимназију 29.05.2022.године у Новом Саду.

Надамо се да ће ови резултати бити подстицај за даље успехе и такмичења ученицима наше школе, као и допринос популаризацији природних наука у нашој средини.

Предметни наставници,

Јелена Марковић и Душанка Савић

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Скорашњи коментари

Архиве