ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

У недељу, 23. фебруара 2020. године, у нашој школи одржано је Општинско такмичење из историје. На такмичењу су учествовали само ученици Гимназије “Бранко Радичевић“. Такмичило се укупно10 ученика првог, трећег и четвртог разреда. Ученици су  показали одлично знање из историје и на окружно такмичење пласирало се шесторо ученика наше Гимназије, четворо ученика трећег разреда: Јована Јелић, Сара Сладаковић, Стефан Грубјешић и Михаило Димић, и двоје ученика четвртог разреда: Милица Лађевић и Иван Јуришић.
       Ученицима честитамо на постигнутим резултатима и желимо им пуно успеха на следићим нивоима такмичења.

Окружно такмичење из историје биће одржано 28. марта 2020. године  у Сремској Митровици.

Фејсбук