Јавна расправа о предлогу ревидираних стандарда квалитета рада установа

Одељење за координацију рада школских управа Mинистарствa просвете, науке и технолошког развоја позвали су директоре, наставнике и стручне сараднике основних и средњих школа да се прикључе јавној расправи о предлогу ревидираних стандарда квалитета рада установа.

На сајту Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања постављен је предлог ревидираних стандарда квалитета рада установа, који можете коментарисати. Пре него што приступите анализи предлога, сугеришемо да прочитате информацију о сврси и циљевима ревизије постојећих стандарда квалитета, као и о приступу у раду који је имала именована Радна група.

Директан „улаз“ на јавну расправу можете остварити путем линка

или тако што ћете на почетној страни  www.ceo.gov.rs,  потражити Најновије вести, где се налази и приступ предлогу.

Ваши коментари и предлози за унапређивање предлога биће драгоцени у финализацији Правилника о стандардима квалитета рада установа.