КАКО ДО ЗВАЊА МЕНАЏЕР И МАСТЕР МЕНАЏЕР

Висока школа модерног бизниса у Београду  у понедељак, 19.фебруара 2018. године је заинтересованим ученицима 3. и 4.разреда презентовала студијске програме академских студија –менаџмент у савременом бизнису у оквиру којих су дефинисана четири модула: пословни менаџмент, маркетинг менаџмент, менаџмент организационе безбедности, менаџмент пословне информатике.

Студијски програми су конципирани у складу са европским стандардима и због тога омогућен је лак наставак школовања у иностранству.

Висока школа омогућава, поред академског знања и много вежби, искуства, односно праксе која се одвија у домаћим и страним компанијама.

Основни задатак им је  да студентима омогуће најбоље раположиве информације, савремена знања, образовање, савете као и одговоре у правом тренутку.

Инђић Снежана, педагог