ПРВО МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

У четвртак и петак 23. и 24.3.2017. године у Кладову и Караташу одржано је републичко такмичење за девојчице средњих школа у одбојци. Екипа девојчица: Вероника Ђокић, Јелена Васић, Милица Медвед, Андријана Павлашевић, Лара Барнак, Марија Шкорић, Милица Радишић, Нина Чортан, Ивана Лихтлер, Милица Николић и Јована Миросављевић, вођена професором Мирославом Марковићем освојила је прво место  и постала првак државе.

Први дан 23.3. прву утакмицу су победили Лазаревац 2 – 0 а затим  другу утакмицу истог дана истим резултатом победили смо Пожаревац.

Другог дана такмичења 24.3. прву утакмицу победили смо Зајечар 2 – 0 и у финалу другог дана другу утакмицу победили смо Врбас 2 – 0 и постали прваци.

Треба напоменути да је од првог степена такмичења па све до финала учествовало 368 школа а наша школа је била најбоља.