Успех нa окружном такмичењу из биологије – пласман на републички ниво

У Сремској Митровици је 19.марта 2017. године одржано окружно такмичење из биологије за ученике гимназија и средње стручних школа.

На такмичењу је учествовало 11 ученика Гимназије “Бранко Радичевић”. То су: Ана Дајовић 1б, Aрсенијевић Марко 1а, Јована Суботић 4а,  Моника Бабик 1ц, Анђела Мрђа 1ц , Јелена Куриџа 1д, Милош Симић 1д, Сара Јанковић 2ц, Марко Бежановић 3ц, Aнa Јовановић 3ц, Илија Кнежевић 4д.

Ученике су припремале професорке биологије Душанка Савић и Јелена Марковић.

Сви наши ђаци су показали одлично знање и имали су велики број бодова. Анђела Мрђа, ученица  1ц одељења је имала 98 бодова и пласирала се на републичко такмичење.

Честитамо свим нашим ђацима и професоркама на учешћу на окружном такмичењу из биологије!

Анђели Мрђа и менторки професорки Јелени Марковић честитамо посебно на великом успеху и желимо им добре резултате на репубичком такмичењу које ће се одржати у Новом Саду 14.маја 2017.године.