СЕРТИФИКАТИ РАЗВОЈНЕ АГЕНЦИЈЕ СРБИЈЕ ЗА НАШЕ МАТУРАНТЕ

Ученицима четвртог разреда Гимназије „Бранко Радичевић“ који су у децембру 2016. године прошли обуку за почетнике у бизнису, уручени су сертификати.

На самом почетку другог полугодишта, ђаци су добили уверења да су похађали дводневну едукацију „Обука за почетнике у бизнису“.

Овај програм је намењен младима и ради се по програму Развојне агенције Србије а реализатор је Регионална  развојна агенција Срем. Покровитељ ове акције је Министартво привреде Републике Србије.

Обуку су прошли следеће ученици: Сандра Ковачевић, Тамара Ковачевић, Сара Лукић, Нела  Барошевчић и Михаило Младеновић, сви су ученици 4б одељења.

Честитамо Сандри, Тамари, Сари, Нели и Михаилу. Будући инжењери, правници, филолози и економисти су оснажени знањима из предузетништва и верујемо да ће им то помоћи у будућој каријери.

Гимназија се труди да ученицима пружи што више могућности да развијају своје предузетничке компетенције у духу времена у коме живимо. Ово је прилика коју су наши матуранти искористили на најбољи начин.

Захваљујемо се Канцеларији за младе општине Стара Пазова која је посредовала у овом програму.

Тим за каријерно вођење и саветовање