У ГИМНАЗИЈУ СЕ УПИСАЛО 120 НОВИХ УЧЕНИКА

У првом кругу уписа који је вршено 05. и 06. јула 2016. и у другом кругу 08. јула 2016.  у нашу школу се уписало 120 ученика, колико је и планирано.

Ученици су, заједно са својим родитељима, током уписа доносили документацију потребну за упис. У пријатној атмосфери ученици и родитељи су предали документацију и након попуњавања одређених података уписна процедура је била завршена.

Упис нових ђака вршиле су: педагог Снежана Инђић, психолог Снежана Вујачић, професорка ликовне културе Данијела Хавран, професорка историје Ана Шипицки и професорка српског језика и књижевности Сандра Дроњак.

Поновни сусрет се планира крајем августа на свечаном пријему ученика, а на који ће сви ученици заједно са својим родитељима бити позвани писменим путем.

Поштовани родитељи и драги прваци захваљујемо вам се на поверењу а ученицима честитамо  на упису  и желимо им много успеха у будућем школовању.