ФАКУЛТЕТ ЗА ЕВРОПСКЕ ПРАВНО-ПОЛИТИЧКЕ СТУДИЈЕ НОВИ САД

У гимназији је 06. априла 2016. године, одржана презентација Факултета за европске правно-политичке студије из Новог Сада. Презентацију је држала вице декан Јелена Шогатов Вучковић, која је посетила сва четири одељења матураната и укратко им изложила услове уписа и студирања на овом факултету.

Факултет се налази у улици Народног фронта 53 у Новом Саду, акредитован је и има два смера:

– студије права

– студије политичких наука

Факултет уписује студенте на прву, другу и трећу годину основних, и на прву и другу годину мастер академских студија.

Ученици су добили много корисних информација о условима студирања и одржавању наставе, која се за студенте ван Новог Сада организује и у суботу.

Тим за каријерно вођење

Фејсбук