Хуманост гимназијалаца: одбојкашки турнир за Николу

На иницијативу ученика наше гимназије у среду 3. фебруара је одржан хуманитарни турнир у одбојци за помоћ седамнаестогодишњем Николи Вулиновићу из Старе Пазове, који болује од канцера.

На турниру су учествавали како ученици гимназије, тако и ученици Економско-трговинске школе „Вук Караџић“. Професори и ученици су подржали ову акцију, па је хала била попуњена до последњег места да би се пружила не само финансијска помоћ већ и морална подршка Николи Вулиновићу, коју му овакве манифестације свакако пружају, сматрају иницијаторке Јована Суботић и Анђела Миљевић.

Док се у одбојкашкој хали у улици Бранка Радичевића играла одбојка, једна група ученика је на игралишту испред играла кошарку, такође за хуманитарну помоћ.