TITLE

DESCRIPTION

ЗАВРШЕНИ МАТУРСКИ ИСПИТИ

Сви наши матуранти који су стекли услов за полагање матурског испита завршили су у четвртак 11.06.2015. године.

На крају су полагали матуранти који су изабрали да раде домаћи матурски рад из рачунарства и информатике. Рад је писало шест ученика и то пет из 4а одељења где је ментор била професор Весна Смуђа и један ученик 4б чији је ментор професор Душанка Галечић.

Ученици су се потрудили да рад не буде само садржајан већ и лепог изгледа, што је и очекивано од ученика који пишу рад из овог предмета. Посебно су се истакле Дарија Барјактаревић која је уложила доста труда да истражи историју оперативног система WINDOWS и Бранка Галечић која је уз детаљно обрађено ГРАФИЧКО ПРИКАЗИВАЊЕ ПОДАТАКА У EXCEL-у 2010 и уз разноврсне адекватне примере најбоље урадила и визуелни приказ.

СВИМ УЧЕНИЦИМА ЧЕСТИТАМО НА ЗАВРШЕНОЈ МАТУРИ!