Прво место на такмичењу из Верске наставе (Православни катихизис)

Ученице наше Гимназије освојиле су I (прво) место на квиз такмичењу из Верске наставе (Православни катихизис) у организацији старопазовачког намесништва Епархије сремске одржаног у Новој Пазови 09.05.2022.године.

У сврху такмичења Лана Лепосавић (Iб) осмислила је и урадила пано на тему Покајање, Софија Родић (IVа) и Милица Младеновић (IVа) осмислиле су, режирале и снимиле видео спот њихову песму о Косову, а Теодора Хакач (Ia), Марија Цвјетиновић (Iб) и Александра Дудић (Iб) екипно су учествовале у квизу такмичећи се са екипама Техничке школе и ЕТШ „Вук Караџић“ из Старе Пазове. Екипа наше Гимназије показала је одлично знање и умеће у представљању својих израђених радова.

Награда за освојено I (прво) место је луксузно издање Библије. Једног од наредних дана директор Гимназије и педагог уприличили су пријем у канцеларији школе за победничку екипу и професора Верске наставе. Том приликом предата је управи школе награда – Библија која ће се чувати у Гимназијској библиотеци.

Освојивши  I (прво) место на овом такмичењу ученице су се пласирале у виши ранг такмичења које ће бити одржано у Сремским Карловцима у јуну месецу на нивоу Епархије сремске.

Пожелимо нашим ученицама успеха на предстојећем такмичењу.

Марија Кресоја

професор Верске наставе

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Скорашњи коментари

Архиве