Регионално такмичење из социологије

У суботу 9. марта 2019. године на Филозофском факултету у Новом Саду одржано је регионално такмичење ученика средњих школа из социологије на тему „Култура и савремени изазови“. Такмичење је организовало Српско социолошко друштво и Одсек за социологију Филозофског факултета у Новом Саду.

На овом нивоу такмичења надметали су се ученици четрнаест војвођанских средњих школа и гимназија.

Нашу школу је представљао матурант Никола Гашпарић са радом „Манипулативни ефекти масовне културе“. Николин рад и одбрана рада оцењени су као изузетни, тако да је освојио прво место и пласман на републичко такмичење, које ће се одржати 23. марта 2019.

Николи честитамо на постигнутим резултатима и желимо му много среће и успеха и на највишем рангу такмичења.

Оља Грбић

Фејсбук