ПРВA НАГРАДА ЗА МИХАЈЛА ЈАНИЋА (1Ц) НА 6. ИНТЕРНАЦИОНАЛНОМ ФЕСТИВАЛУ ХАРМОНОКЕ – „МЕХФЕСТ“

У Београду је одржан 6. Интернационални фестивал хармонике „МЕХФЕСТ“. Ово Међународно такмичење је окупило око 250 такмичара из шест земаља: Словеније, Босне и Херцеговине, Црне Горе, Мађарске, Бугарске и Србије. Учесници су се такмичили у различитим дисциплинама, у складу са годинама.

На фестивалу је учествовао ученик Гимназије „Бранко Радичевић“ Михајло Јанић, (одељење 1ц). Он се такмичио у категорији ЈУНИОР СОЛО и освојио прву награду.

Михајло поред Гимназије, похађа и Музичку школу „Теодор Тоша Андрејевић“ у Руми где је веома успешан у класи професора Дамира Тоскић Васиљевић.

Честитамо Михајлу на освојеној првој награди и желимо му пуно успеха на фестивалима који су пред њим.