ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ НАШИХ ОДБОЈКАШИЦА – ПРВО МЕСТО НА СПОРТСКОЈ ОЛИМПИЈАДИ ШКОЛСКЕ ОМЛАДИНЕ ВОЈВОДИНЕ

На недавно завршеној Спортској олимпијади школске омладине Војводине учествовали си и ученици Гимназије „Бранко Радичевић“.

Одбојкашице наше Гимназије су се такмичиле и оствариле најбоље партије, па су сасвим заслужено дошле до првог места.

Првакиње Војводине, наше одбојкашице су без много муке савладале средњошколске из Сомбора и Зрењанина а у финалу  Суботицу.

Јована Миросављевић, Ивана Лихтлер, Андријана Павлашевић, Леа Барнaк, Јована Предојевић,Кристина Бурсаћ, Марија Шкорић и Естер Пушкаров су донеле златно одличје и пехар у Гимназију. Екипу је припремао Мирослав Марковић, професор физичког васпитања.

БРАВО ЗА НАШЕ ОДБОЈКАШИЦЕ И ПРОФЕСОРА МИРОСЛАВА МАРКОВИЋА.

Честитамо им на овом успеху.

Донели су нам велику радост, поносни смо на њихове успехе!