ОДЛИЧНЕ 3Х3 ЕКИПЕ ГИМНАЗИЈЕ „БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“

Ове школске године су ученици наше Гимназије имали пуно успеха на разним пољима, а посебно у спорту.

После каратеа, женске одбојке и кошарке, адреналин републичких борилишта осетили су и наше 3Х3 екипе, мушка и женска.

Представници Гимназије су били: Сара Опачић, Данијела Ковачевић, Марија Иванић, Славица Симеуновић, Борис Тодоровић, Марко Ракуљ, Вања Бујак, Иван Тодоровић, а Алексу Добријевића је повреда спречила да да свој допринос на најјачем такмичењу.

Ове девојке ће представљати Србију, Стару Пазову, нашу Гимназију и свој клуб ЖКК Стара Пазова на СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ у 3Х3 које се одржава у јуну у Београду и тиме су се придружиле одбојкашицама наше школе које ће путовати у Чешку!

Такмичење је својим присуством увеличао представник актуелног светског првака у 3Х3 члан екипе ЗЕМУН, Марко Дугошија.

Екипе су спремали и саветовали на такмичењу професори Марио Анић и Влада Видовић.