НАШИ ЂАЦИ У ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕМ ДО ЉУБАВИ“

Ученици трећег и четвртог разреда Гимназије „Бранко Радичевић“ су се укључили у пројекат „Знањем до љубави“. Овај пројекат је финансијси подржао Покрајнски секретаријат за омладину и спорт. Спроводи се преко 12  радионица.

Радионице обучавају полазнике асертивној комуникацији, решавању емоционалних неспоразума, недоречености  и проблема, спречавању социјалниих проблема и свих потешкоћа које настају у партнерским односима а јављају се у тинејџерско доба.

Како се ствара и негује самопоштовање и постаје зрела личност, како управљати својим временом, борити се са стресом и свим недаћама су само нека од питања која су покренута на радионицама.

Реакције наших гимназијалаца на ове радионице су крајње позитивне.

Како изгледа једна од радионица и шта су неки наши ђаци рекли о томе можете видети у прилогу Радио Старе Пазове