КАТАРИНА КОСТИЋ НА ПРИЈЕМУ НА БЕЛОМ ДВОРУ

Фондација Престолонаследника Александра II за образовање сваке године, традиционално додељује похвалнице за ђаке генерације свих средњих школа у Србији као признање за успешан завршетак средњошколског образовања.

За више од 500 најбољих матураната из Србије и Републике Српске приређен је 30. јуна пријем на Белом двору, а принц Александар Карађорђевић уручио им је похвалнице и пригодне награде као признање за остварене резултате у школовању.

Пожелевши им добродошлицу на Бели двор, домаћин пријема Александар Карађорђевић честитао је матурантима на великом успеху, а потом им се обратио министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић, као и његов колега из Републике Српске Дане Малешевић.

Наша ученица генерације, Катарина Костић, присуствовала је овом традиционалном годишњем пријему на Белом двору са разредном старешином Јаном Валент и професорком српског језика и књижевности Сандром Дроњак.