ШАМПИОН И ВИЦЕШАМПИОН СРБИЈЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ ИГОР МИРОСАВЉЕВИЋ (3Д) НА РАДИО ТЕЛЕВИЗИЈИ СТАРА ПАЗОВА

Игор Миросављевић ученик 3д Гимназије „Бранко Радичевић“ је одличан ђак,  учествује на многим такмичењима где показује одличне  резултате, а од свих наставних предмета највише воли историју.

Игор је у првом разреду био шампион Србије у познавању историје а у другом је однео титулу вицешампиона, освојио је друго место. Тиме је показао изузетно знање из ове области а његов блистави успех је производ рада, љубави, посвећености и интересовања које негује и развија годинама. Учествује у раду Истраживачке станице Петница, а пројекат у коме ради је такође везан за историју и захтева озбиљно ангажовање на прикупљању историјске грађе што Игор обавља веома предано.

Новинарска екипа Радио Телевизије Стара Пазова је направила један прилог о нашем ученику Игору Миросављевићу.

Гимназија се поноси својим ученицима и њиховим успесима. Драго нам је што  су резултати наших ученика, који на државном нивоу показују да су међу најбољима,  интересантни и  за медијске куће, каква је РТВ Стара Пазова.

Прилог можете погледати овде: