ДОСКОРАШЊИ МАТУРАНТИ ПОСЕТИЛИ СВОЈУ ГИМНАЗИЈУ ПРВОГ ШКОЛСКОГ ДАНА

У четвртак 01. септембра 2016. године започела је школска 2016/2017. година.

Ученици  Гимназије „Бранко Радичевић“-њих око 450 – првог наставног дана су обавили административне послове са својим одељењским старешинама. У свих 16 одељења наше Гимназије одржан је ЧОС, ђаци су добили информације о уџбеницима, наставном календару, предметним наставницима, добили су распоред часова…

Први наставни дан ове школске године су улепшали својим доласком и некадашњи ђаци Гимназије, који су матурирали у јуну.

Тамара, Зоран, Милица, Даниела, Андреа, Биљана, Марина, Ања, Леа, Малиша и Александар, су студенти физичке хемије, историје, антропологије,  Правног, Билошког, Медицинског, Филолошког и Педагошког факултета.

Расположени, насмејани задовољни успехом на пријемном испиту и помало сетни због завршеног гимназијског школовања дошли су да пожеле срећну и успешну школску годину ђацима Гимназије, посебно првацима, али и својим некадашњим професорима.

Њихова посета је овај свечани дан, када започиње школска година, учинила посебним.

Хвала им на томе, желимо им успеха у наставку школовања, да нас посећују и убудуће, а Гимназија ће се поносити њиховим успесима.

Људмила Ракочевић,професор филозофије

Тим за каријерно вођење и саветовање