ОБЕЛЕЖЕН ДАН ШКОЛЕ

Под слоганом ЉУБАВ  СУ  ПРОСТОР  И ВРЕМЕ МЕРЕНИ СРЦЕМ (М.Пруст) у среду, 23. марта 2016. године гимназија „Бранко  Радичевић“ је обележила дан школе.

У позоришној сали у Старој Пазови одржан је занимљив и садржајан програм, где су ученици  говорили мисли и стихове великих песника, музицирали на различитим инструментима и певали.

DAN SKOLE  1Пре програма присутнима се обратио Мирослав Опавски, директор Гимназије.

Осим ученика свечаности су присиуствовали многи родитељи, гости из других школа,пензионери и  Милева Љубинковић, просветни инспектор.

У веселој атмосфери гимназијалци су показали само делић својих вештина и способности, надахнуто и убедљиво су дочарали своје младалачко виђење љубави, полетни и распевани су одушевили све присутне.

DAN SKOLE 3У програму је учествовало преко 20 ученика првог, другог, трећег и четвртог разреда Гимназије, све  је осмислила и припремала са ђацима Љубица Ковачевић Инђић, професорка српског језика и књижевности а визуелни дизајн је урадила Данијела Хавран, професорка ликовне културе.

Честитамо професоркама и ђацима на изузетном програму.