Хуманитарна акција прикупљања половне гардеробе, средстава за хигијену и конзервиране хране

Тим за сарадњу са Црвеним крстом Гимназије “ Бранко Радичевић“ организовао је хуманитарну акцију прикупљања половне гардеробе, средстава за хигијену и  конзервиране хране, а  акција је трајала  од  2. 3. до 29. 4. 2021. године . У акцији су прикупљена значајна средства која је Црвени крст Старе Пазове  доделио социјално најугроженијем делу становништва .

У акцији су поред наше школе учествовале и друге две  старопазовачке средње школе: ЕТШ “ Вук Караџић“ и  „Техничка школа“.

Ова акција је била начин да покажемо своју емпатију и жељу да помогнемо другоме.

Захваљујемо се  свима који су подржали акцију и  надамо се да ћемо се оваквим и сличним хуманитарним акцијама и даље одазивати у што већем броју јер – нечије мало , некоме је све!

Фејсбук