Матурант Милош Момчиловић(4ц) први на окружном такмичењу из математике

У Сремској Митровици је 27. фебруара одржано окружно такмичење из математике за ученике гимназија и средње стручних школа Срема.

На овом такмичењу су учествовали ученици наше Гимназије. То су Леа Киш (други разред) и Милош Момчиловић (четврти разред),победници општинског такмичења, чији је  ментор професор математике  Мирослав Ђовчош.

Заједно са најбољим математичарима средњошколцима Срема, такмичили су се  Леа и Милош. Постигли су сјајне резултате. Леа Киш је заузела пето место, а Милош Момчиловић је био први.

Ово је сјајан пласман, честитамо Леи и Милошу и њиховом ментору Мирославу Ђовчошу.

Милош Момчиловић ће своје познавање математике као најбољи у Срему, показати и на републичком такмичењу.

Честитамо му на овом изванредном успеху, са жељом да оствари што бољи пласман и на националном нивоу.

Браво Милоше.

Фејсбук