НАША ГИМНАЗИЈА ПРОГЛАШЕНА ЗА НАЈБОЉУ ШКОЛУ У ВОЈВОДИНИ ПО СПОРТСКИМ ПОСТИГНУЋИМА

Савез за школски спорт је 22. јануара 2020. године у Инђији доделио признања за најбоље  школе у спорту. Наша школа је проглашена најбољом школом у Војводини по спортским постигнућима.  Резултат је последица изузетних пласмана које су ученици освајали у протеклом периоду.  Државни шампиони у одбојци, каратеу, вицешампиони у стрељаштву, учесници републичког такмичења у стоном тенису, кошарци, награде у џудоу, футсалу… све то нас чини „спортском“ гимназијом, па је овакво  вредновање и признање очекивано.

Овој свечаности је присуствовао Мирослав Марковић, професор физичког васпитања. Награде су доделили Жељко Танасковић председник Савеза за школски спорт Србије и Милан Ковачевић заменик покрајинског секретара за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице.

ЧЕСТИТАМО НАШИМ ЂАЦИМА И ЊИХОВИМ ПРОФЕСОРИМА. ОВО ЈЕ ПРИЗНАЊЕ ЗА САВ ТРУД КОЈИ СУ УЛАЖИЛИ.

Фејсбук