СВЕЧАНОСТ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ РАЗРЕДА И ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ

У петак 30.08.2019. године одржана је свечаност поводом пријема ученика у први разред.

Свечаност је започела у Великој сали Беле зграде у Старој Пазови, где се свим окупљеним  обратио директор Гимназије Мирослав Опавски. Поздравио је родитеље, запослене и наше најмлађе гимназијалце и пожелео им лепе и успешне гимназијске дане.

Након тога су одељењска старешине извршиле прву прозивку ђака по одељењима, Светлана Инђић, професор физике (1а), Душанка Галечић, професор рачунарства и информатике (1б), Јелена Марковић, професор биологије (1ц) и Дијана Влаинић, професор српског језика и књижевности (1д).

Након свечаности, радни део и одељењски родитељски састанци су настављени у Гимназији где су ђаке и родитеље дочекале одељењске старешине, пригодни поклони, а добродошлицу су им пожелели професори и стручне службе.

Фејсбук