УЧЕНИЦИ 3Б У ЦИКЛО ДАНУ „БАЈС ИЗ НАЈС“ У БАЧУ

У априлу су ученици наше школе учествовали у промотивној туристичкој тури ученичке компаније „Бајс из најс“ Пољопривредне школе из Бача. У Бач су ишли ученици 3б и то: Дарија Ђурђевић, Јелена Ерак, Сара Опачић, Давид Ђермановић, Ђорђе Миљковић, Новак Брдар, Михајло Живковић, Борис Црногорац, Марко Ракуљ, Милош Копривица и Милош Мемаровић. Са њима су биле професорке Душанка Савић и Сандра Дроњак.

Цикло дан је обухватао такмичење у  разним спортским играма, вожњу бициклом, игре оријентиринга на разним локацијама у Бачу, а на крају је дан употпуњен пуштањем лампиона пријатељства.

Наша школа је имала два тима и у Стару Пазову смо се вратили са два пехара освојивши прво и друго место.

Хвала Пољопроврдној школи из Бача, њиховим дивним ђацима и посвећеним професорима на предивном искуству и на предивном дружењу.

Фејсбук