МАТУРАНТИ НА САЈМУ ОБРАЗОВАЊА „ПУТОКАЗИ“ У НОВОМ САДУ

Сајам образовања „Путокази“ одржан је 07. и 08 марта 2019. године у Новом Саду.

Велики број презентација, штандова високошколских установа али и средњих, основних школа и предшколских установа окупио је  запослене у образовним институцијама и ученике из Војводине и целе Србије.

Међу њима су и ученици 4.разреда гимназије „Бранко Радичевић“.

Наша школа посећује овај сајам од како је установљен. То је прилика да наши матуранти дођу до актуелних информација везаних за полагање пријемног испита и  уписне квоте од наставника и студената.

Гимназија је учествовала на Конкурсу Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управе и националне мањине-националне заједнице. Захваљујући томе обезбеђена су средства за посету ђака и професора Сајму „Путокази“.

Са ученицима су биле чланице Тима за каријерно вођење и саветовање Весна Смуђа, професор рачунарства и информатике и Људмила Ракочевић, професор филозофије.

Тим за каријерно вођење и саветовање

Фејсбук