МАТУРАНТИМА ПРЕДСТАВЉЕН „МЕФ“ ФАКУЛТЕТ ИЗ БЕОГРАДА

У циљу каријерног информисања наша Гимназија организује презентације високошколских установа из Београда и Новог Сада.

Нашу школу су посетли представници МЕФ факултета из Београда. У врло занимљивој презентацији су предочили ученицима 4.разреда  смерове на академсеким студијама. То су Оперативни примењени менаџмент, Примењенa економија и финансије и Примењене информационе технологије. Сви програми су акредитовани од стране Минисстартва просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије. Иначе дипломци овог факултета лако долазе до професионалног ангажовања, што је велики бенфит.

МЕФ факултет пружа изванредне услове за учење и  мноштво ваннаставних активнoсти. Нашим матурантима су предложили да се и они укључе у неке студентске активности, као што су турнири, радионице роботике, што су они са одушевљењем прихватили.

Више информација о овом факултету може се наћи на сајту: mef.edu.rs

Тим за каријерно вођење и саветовање