УЧЕНИЦИ ДРУГОГ РАЗРЕДА НА РАДИОНИЦИ “КВИСКОТЕКА“

Канцеларија за младе општине Стара Пазова започела је пројекат „КВИСКОТЕКА“ –вршњачко каријено вођење и саветовање. Ученици гимназије „Бранко Радичевић“ су позвани да узму учешће у овом пројекту.

Дводневна обука одржана је 11. и 12. октобра 2018. године.  Значај каријеног саветовања и укључивање свих ученика у токове образовања и рада су препознати у нашој школи.

Овог пута учествовали су ђаци другог разреда. Дводневна обука је била веома корисна, учесници су схватили колико је важно да благовремено почну да размишљају о својој каријери, да упознају тржиште рада, раде на запошљивости, развијају своје вештине…

Захваљујемо се Канцеларији за младе што је омогућила нашим гимназијалцима учешће у пројекту „Квискотека“.

Још једна група наших ђака (ученици 3. и 4. разреда) крајем месеца ће се прикључити још једном циклусу радионица.

Пројекат је подржан од стране Покрајинског секретаријата за спорт и омладину.

Тим за каријерно вођење и саветовање