ГИМНАЗИЈАЛЦИ НА ПРВОМ САЈМУ ПРОФЕСИОНАЛНЕ ОРИЈЕНТАЦИЈЕ У ОПШТИНИ ПЕЋИНЦИ

Под покровитељством општине Пећинци Удружење “Социо-екологично“ из Деча у сарадњи са Едукативним центром “Дисципулус“одржан је први Сајам професионалне оријентације у пећиначкој општини, у Доњем Товарнику 29.маја 2018. године.

Свечаном отварању првог Сајма присуствовале су Снежана Гагић, начелница Одељења за друштвене делатности и Драгана Крстић начелница Општинске управе општине Пећинци.

О значају  професионалне оријентације говорила је Ружа Мркаљ, председница удружења “Социо-екологично“.

Преко двеста ученика осмих  разреда основних школа са територије ове општине било је у прилици да се упозна са  Техничком  школом из Пећинаца и средњим школама и гимназијама  из окружења (Руме, Инђије, Старе Пазове, Новог Београда…)

Нашу Гимназију су представљали ученици Маја Живановић 3а, Сергеј Савић 3а и педагог Снежана Инђић који су заинтересованим ученицима одговарали на питања, представили успехе гимназијалаца… поделили рекламни материјал.

Било је то лепо упознавање, дружење, размена искустава како међу ученицима тако и међу одраслима.

Снежана Инђић, педагог

O овом догађају можете прочитати и на:   http://www.pecinci.org/info/aktuelno.10.html?idvest=7372#news_box