МАТУРАНТИ ПЛЕСАЛИ ОСМИ ПУТ

Дана 18. маја 2018. године, тачно у подне, одржан је, по осми пут, матурантски плес, у организацији Канцеларије за младе. Плес се одржава у оквиру манифестације „ Плес са Европом“.

Матуранти су том приликом крунисали своје четворогодишње школовање и исказали захвалност и поштовање својим професорима и школи у којој су провели четири године испуњене радошћу.  Припреме самог плеса, водила је професорка Светлана Инђић, која матуранте за ову прилику спрема већ годинама. Манифестацију је употпунио и  велики број родитеља, пријатеља, па и пролазника који су се нашли на тргу у то време.

Наши матуранти су се показали у најлепшем светлу и још једном оправдали поверење и понос гимназије, које им је указано за ове четири године.

Емилија Деспот 4ц