ПРОФЕСОРКА СА УНИВЕРЗИТЕТА СИНГИДУНУМ ОДРЖАЛА ПРЕДАВАЊЕ НАШИМ УЧЕНИЦИМА НА ТЕМУ ПОСЛОВНА КОМУНИКАЦИЈА

У Гимназији је 7.маја одржано предавање на тему ПОСЛОВНА КОМУНИКАЦИЈА. Заинтересованим ученицима трећег и четвртог разреда Александра Гагић, професор са Универзитета Сингидунум је говорила о пословној писмености и њеном значају приликом проналажења запослења. Ученици су имали могућност да чују о значају пословних вештина које су данас све више тражене и имају све већи значај. Везују се за однос са другим људима и могу се успешно применити у сваком пословном окружењу као и за остваривање професионалне ефикасности. У току предавања остварена је успешна комуникација и заједнички се дошло до потребних  елемената радне биографије.

Тим за каријерно вођење