Квиз ШТА ЗНАШ О ЗДРАВЉУ

Међународни Дана здравља 7. април је обележен уз мото „Здравље за све„. Тим поводом, у сарадњи са Црвеним крстом из Старе Пазове, наша школа је учествовала у Општинском квиз-такмичењу ШТА ЗНАШ О ЗДРАВЉУ које је одржано 29. марта 2018. у основној  школи „Х.Ј.Чмелик„.

Ученица IVа одељења Лара Барнак је учествовала у овом такмичењу и показала завидно знање из области о репродуктивном здрављу, менталној хигијени и болестима зависности и основама пружања прве помоћи. У овом занимљивом и едукативном квизу, учествовали су и ученици  ЕТШ „Вук Караџић„ из Старе Пазове.

Као најбољи такмичар, Лара је представљала Гимназију на Покрајинској смотри  12.априла у Новом Саду. И овај пут је била у победничком тиму.

Честитамо Лара!

На овај начин наша школа се придружује промоцији здравих навика и стилова живота младих.

Душанка Савић, професорка биологије