Наше гимназијалке на отварању изложбе УЛУСП-а

У холу позоришне сале у Старој Пазови  05. априла 2018.г.  са почетком у 19 часова, отворена је пета бијенална  изложба Удружења ликовних уметника Стара Пазова.

Ученице наше школе присуствовале су отварању изложбе и рецитовале своје стихове и стихове познатих песника. Све присутне је поздравила сликарка Зорица Опавски и пожелела пријатно вече.

Публици се представила Наталија Галијаш 3ц са својом „Занесеном песмом“. Тијана Дворницки измамила је осмех присутнима рецитовањем стихова „Љуби ме“, познатог француског песника Жак Превера. Присутне је вратила у прошлост Ирена Урошевић 3д  песмом „О пореклу“ наше песникиње Десанке Максимовић.

Изложбу је отворио директор Културног центра Стара Пазова, Владимир Керкез.

Детаљније информације на линку: https://www.youtube.com/watch?v=6mRNDkxVnrM

Дијана Драгин

професор српског језика и књижевности