СВИМ УЧЕНИЦИМА ГИМНАЗИЈЕ

Обавештавају се сви ученици Гимназије да је 22. децембaр 2017. године последњи наставни дан у овој календарској години.

Ђачке књижице биће вам уручене према договору са вашим одељењским старешинама.

За време зимског распуста планирана је допунска настава за ученике који заостају у савладавању наставног градива. Распоред одржавања наставе биће истакнут на портирници Гимназије и сајту школе. Напомињем да су сви ученици, који су обухваћени овим програмом, у обавези да редовно долазе на допунску наставу.

Друго полугодиште почиње у понедељак 15. јануара 2018. године , а према распореду часова за пре подне.

У име свих запослених и у своје лично име, честитам вам наступајуће божићне и новогодишње празнике и желим да безбрижно, у радости и зaдовољству проведете зимски распуст.

Директор,

Мирослав Опавски