„ЕВРОПСКИ ЧАСОВИ“ У НАШОЈ ШКОЛИ

Гимназија „Бранко Радичевић“ је била домаћин волонтерима организације „Европског покрет Србије“. Ова посета је резултирала презентацијом за наше ђаке, одржан је „Евроспки час“.

Форум младих који делује у оквиру Европског покрета Србије има за циљ да афирмише младе људе и информише их о процесима ЕУ интеграција, да промовише омладински активизам,укљученост у друштвене токове…

У оквиру тих активности посетили су и нашу Гимназију. Наташа Гајић и Кристина Ђурић су одржале интересантну радионицу. Ученицима је било занимљиво, проширили су своја знања о Европској Унији, о евроинтеграцијама и многим актуелним темама које занимају младе људе.

Био је ово другачији час, а наши гостујући предавачи су били убедљиви и елоквентни, захваљујемо им се на томе у ишчекивању још оваквих часова.