Марија Коларевић (3а) у Азербејџану на Европским квалификацијама за Олимпијске игре младих-стрељаштво

Марија Коларевић, ученица 3а одељења Гимназије „Бранко Радичевић“ је недавно боравила у Азербејџану, где је учествовала на Европским квалификацијама у стрељаштву. Марија је члан јуниорске  репрезентације Србије, а у главном граду Азербејџана  Бакуу је боравила са најбољим стрелцима наше земље. Најбољи стрелци свих категорија из целе Европе, свакодневни тренинзи и такмичења, упознавање са овом земљом и дивним градом су обележили Маријин боравак у Бакуу.

Марији је мало фалило да обезбеди пласман на Олимпијске игре младих који ће се одржати у Аргентини следеће године. Ипак Европксо првенство је донело одличан резултат а нашу вредну и талентовану гимназијалку још више оснажило да се и убудуће бави овим спортом у коме показује врхунске резултате и на националном и на европксом нивоу.

Марија Коларевић је сјајни спортиста, има одличне оцене из свих наставних предмета, примерна у сваком погледу, понос наше Гимназије.

Њен успех је успех и наше школе.

БРАВО МАРИЈА!