СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ РАЗРЕДА И ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ-ЧЕТВРТАК 31.АВГУСТ 2017.г. у 18 сати

По  традицији дугој више деценија Гимназија „Бранко Радичевић“ ће и ове године организовати свечаност за ученике првог разреда. Ово је догађај намењен новоуписаним гимназијалцима и њиховим родитељима, прилика да се упознају са школским просторoм, одељењским старешинам,  начином рада у Гимназији…

У четвртак 31. августа 2017. године у 18 сати, у приземљу „Беле зграде“ на Тргу др Зорана Ђинђића у Старој Пазови ће се обавити прозивка свих ученика првог разреда, по одељењима. Ђацима и родитељима ће се обратити директор и одељењске старешине. Након тога ће се у згради Гимназије одржати  родитељски састанци, којима ће присуствовати и ученици.

Гимназија „Бранко Радичевић“ је у првом уписном кругу уписала 120 ученика, 4 одељења.

Ученицима првог разреда желимо срећан полазак у Гимназију и успешно школовање!

ДОБРО ДОШЛИ!

Колектив Гимназије