УЧЕНИЦИ НА РАДИОНИЦАМА „ДЕСТИГМАТАЦИЈА ПСИХОТЕРАПИЈЕ КОД МЛАДИХ“

Непосредно пред крај наставне године Гимназија „Бранко Радичевић“ је омогућила ученицима да учествују у две занимљиве радионице. Тема је била „Дестигматизација психотерапије код младих“ а едукаторке су Aна Андонов и др Милица Николић, координаторка пројекта. Порјекат је намењен средњошколцима општине Стара Пазова и општине Пећинци а спроводи га удуржење „Умеће живљења“ уз финансијску помоћ Покрајнског секетаријата за спорт и омладину.

Циљ радионица је да се средњошколцима охрабре да потраже психолошку помоћ и да у суочавању са препрекама буду реалистични а све са циљем да буду срећни и задовољни.

Захваљујемо се Ани Андонов и др Милици Николић што су ученицима наше Гимназије уприличиле  ове поучне радионице.

О овој едукацији су говориле предавачи и ученици наше школе а прилог Радио Телевизије Стара Пазова можете видети ОВДЕ