Н А Ј А В А – СВЕЧАНОСТ ЗА МАТУРАНТЕ – ДОДЕЛА ДИПЛОМА, НАГРАДА И ПОХВАЛА; ПРОГЛАШЕЊЕ УЧЕНИКА ГЕНЕРАЦИЈЕ

У ПОНЕДЕЉАК 19. ЈУНА 2017. ГОДИНЕ У СТАРОЈ ПАЗОВИ ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ СВЕЧАНОСТ ПОВОДОМ ЗАВРШЕТКА ШКОЛОВАЊА МАТУРНАТА  ГИМНАЗИЈЕ „БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“, ГЕНЕРАЦИЈА 2013-2017 г.

ДОГАЂАЈ ЋЕМО УПРИЛИЧИТИ ЗА СВЕ НАШЕ ДРАГЕ МАТУРАНТЕ, ЗА ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ И ПОРОДИЦЕ, ЗА СВЕ НАСТАВНИКЕ И САРАДНИКЕ ШКОЛЕ И  ИМАЋЕ СЛЕДЕЋЕ САДРЖАЈЕ:

-ОБРАЋАЊЕ ДИРЕКТОРА ГИМНАЗИЈЕ МИРОСЛАВА ОПАВСКОГ

-СВЕЧАНО УРУЧИВАЊЕ ДИПЛОМА О ЗАВРШЕНОЈ ГИМНАЗИЈИ

– ПОДЕЛА СПЕЦИЈАЛНИХ ДИПЛОМА И ПРИЗНАЊА

-НАГРАДЕ НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА ЗА ОДЛИЧНЕ УЧЕНИКЕ

-НАГРАДЕ „ФОНДАЦИЈЕ ВУЈИЧИЋ“ ЗА ОДЛИЧНЕ УЧЕНИКЕ

-НАГРАДЕ  НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА ЗА НОСИОЦЕ ДИПЛОМЕ „ВУК КАРАЏИЋ“

– НАГРАДЕ „ФОНДАЦИЈЕ ВУЈИЧИЋ“ ЗА НОСИОЦЕ ДИПЛОМЕ „ВУК КАРАЏИЋ“

-ПРОГЛАШЕЊЕ СПОРТИСТЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ

-ПРОГЛАШЕЊЕ УЧЕНИКА  ГЕНЕРАЦИЈЕ

-ОБРАЋАЊЕ УЧЕНИКА ГЕНЕРАЦИЈЕ

ПОЗИВАМО РОДИТЕЉЕ И ПРИЈАТЕЉЕ НАШИХ УЧЕНИКА, САРАДНИКЕ И ПОШТОВАОЦЕ НАШЕ ГИМНАЗИЈЕ ДА ПРИСУСТВУЈУ ОВОМ ДОГАЂАЈУ.

СВЕЧАНОСТ ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ У ПРИЗЕМЉУ „БЕЛЕ ЗГРАДЕ“ У СТАРОЈ ПАЗОВИ НА ТРГУ ДР ЗОРАНА ЂИНЂИЋА У 18 САТИ.

ПОЗДРАВЉАМО ВАС ТРАДИЦИОНАЛНИМ СЛОГАНОМ НАШЕ ГИМНАЗИЈЕ ЛЕПОТА ИЗБОРАЛЕПОТА УСПЕХА!

Д О Б Р О  Д О Ш Л И!

КОЛЕКТИВ ГИМНАЗИЈЕ „БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“