ОСМАЦИ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ „НИКОЛА ТЕСЛА“ ИЗ НОВИХ БАНОВАЦА ПОСЕТИЛИ ГИМНАЗИЈУ

19.05.2017. ученици осмог разреда Основне школе „Никола Тесла“ из Нових Бановаца су заједно са својим разредним старешинама били гости наше школе.

Педагог Гимназије, Снежана Инђић, одржала је презентацију у којој је представила најважније чињенице везане за школовање у гимназији општег смера. Ученици су, поред информација о историјату Гимназије, могли да чују и о наставним и ваннаставним активностима, секцијама, ученичком парламенту али и о резултатима које су наши ученици ове школске године постигли на такмичењима.

Оно по чему се ова промоција школе издваја је то што су ученици овог дана могли да присуствују „Матурантској паради“  и „Матурантском плесу“  које је организовала професорка физике, Светлана Инђић.

Срдачно се захваљујемо на посети и желимо вам успех на предстојећем упису!

Тим за промоцију школе