Осмаци Основне школе „Бошко Палковљевић Пинки“ из Старе Пазове у посети Гимназији

Ученици осмог разреда Основне школе „Бошко Палковљевић Пинки“ посетили су Гимназију у понедељак 15.05. 2017.

Уз своје наставнике и педагога школе пажљиво су пратили презентацију коју је водила  Снежана Инђић, педагог Гимназије, а уз њу су биле и Снежана Вујачић, психолог, Весна Смуђа, професорка рачунарства и информатике и Сандра Фабиан, професорка српског језика и књижевности.

Ученици су сазнали битне податке у вези са наставом у гимназији, ваннаставним активностима, радом секција, ученичког парламента. Предочени су им успеси наших ученика на многобројним такмичењима што је најбољи показатељ залагања и марљивог рада ученика и професора.

Гимназију су представљали и некадашњи ђаци „Пинки“ школе: Сергеј Савић (2а), Александар Киковић (2а), Никола Гашпарић (2б), Анђела Мрђа (1ц) и Немања Опачић (1ц). Они су из своје перспективе предочили због чега су уписали баш ову школу и каква су њихова искуства и утисци.

Захваљујемо се свим ученицима и колегама који су посетили нашу школу. Свим будућим средњошколцима желимо пуно среће на упису у жељене школе и успех у даљем наставку школовања.

Тим за промоцију школе