Стручни скуп „Дневник промена у нашим школама и предшколским установама“

У Старој Пазови је одржан стручни скуп „Дневник промена у нашим школама и предшколским установама“.

Скуп је окупио велики број учесника предавача који су из различитих аспеката представљали теме везане за модернизацију и иновације у образовним установама. Ова једноднева едукација је била изузетно посећена, присуствовали су запослени из школа и предшколских установа из многих места у Србији.

Организатори и реализатори скупа су: Центар за неформално образовање „Други корак“, Техничка школа Стара Пазова, Школска управа Нови Сад, Покрајнски секретаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице и Скупштина општине Стара Пазова.

Конференција је одржана 27. марта 2017. године у Старој Пазови у Кући фудбала.

Гимназија „Бранко Радичевић“ је имала 4 представника на скупу. То су Јелена Марковић, професор биологије, Оља Грбић, професор социологије, Снежана Вујачић, професор психологије и Снежана Инђић, педагог.