УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

8. априла 2017. године у Гимназији у Инђији одржано је окружно такмичење из историје. На такмичењу је учествовало око 30 ученика гимназија и средњих сручних школа са територије Јужнобачког и Сремског округа.

Из наше Гимназије на окружном такмичењу је учествовало седморо ученика: Јована Милаш 4ц, Невена Бурсаћ 3ц, Игор Миросављевић 3д, Александар Киковић 2а, Сергеј Савић 2а, Владимир Миросављевић 1д и Милош Симић 1д. Са ученицима су на окружном такмичењу у инђијској Гимназији били и њихови професори: Николина Гагић и Ана Шипицки.

Тестови су били веома захтевни а наши ученици су и овог пута показали добро познавање историје. На републичко такмичење пласирало се троје наших ученика: Невена Бурсаћ, Игор Миросављевић и Владимир Миросављевић. Они ће учествовати на државном такмичењу из историје које ће бити одржано 7. маја у Крагујевцу.

ЧЕСТИТАМО ИМ И ЖЕЛИМО ИМ ПУНО УСПЕХА НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ.