Текст у Спортском журналу о нашим ученицама, првацима Србије у одбојци-апсолутна доминација наших одбојкашица

Од 368 одбојкашких екипа из Србије, одбојкашице Гимназије „Бранко Радичевић“ су освојиле прво место.

На финалном турниру одржаном у Кладову 23. и 24. марта 2107. године у сусрету са екипама средњих школа из Врбаса и Лазаревца биле су изванредне, тријумфовале су без изгубљеног сета.

Државне првакиње у одбојци су донеле велику радост у нашу Гимназију. Поносни смо и срећни због њиховог успеха. Ово је историјски успех и за њих и за школу.

О апсолутној доминацији наших одбојкашица је објављен и текст у Спортском журналу.

Честитамо још једном златним одбојкашицама и њиховом професору Мирославу Марковићу!

БРАВО!!!!