ПОКРАЈНСКИ СЕКРЕТАР МИХАЉ ЊИЛАШ ПОСЛАО ГИМНАЗИЈИ ЧЕСТИТКУ ЗА ДАН ШКОЛЕ

Секретар Покрајнског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице Михаљ Њилаш упутио је нашој Гимназији честитку поводон Дана школе.

Гимназија „Бранко Радичевић“ 28. марта обележава Дан школе.

Многобројним активностима и програмима обележавамо овај дан, трудећи се да покажемо широк распон талената, знања и вештина које поседују наши ђаци.

Покрајнски секретар Михаљ Њилаш је у својој честитки између осталог написао да ученици из наше школе излазе као „примерни, културни и образовани млади људи“. Драго нам је да је то препознато, то је наш највећи успех и због тога смо поносни!

Захваљујемо се господину Михаљу Њилашу лично и Покрајнском секретаријату за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице на честитки и лепим речима.

Колектив Гимназије „Бранко Радичевић“