ЗИМСКА ШКОЛА ЗА ПРОФЕСОРЕ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА 2017.

У  Београду  у   ОШ  ,, Михаило  Петровић  Алас“  у трајању три дана, 30.01., 31.01.  и  1.2.   одржана  је   традиционална   зимска  школа   за  професоре   француског   језика  Србије    у   организацији   Удружења  професора  француског  језика  Србије  и Француског  културног   центра  из  Београда.

Семинар   је свечано отворила   амбасадорка  Републике Француске  у Србији   Кристин  Моро   а  потом се   обратио    министар просвете  Републике  Србије  Младен  Шарчевић.

Професорке  француског  језика у  нашој  школи    Тамара  Миљанић  и Тамара   Ковачевић   присуствовале су   овом   тродневном  семинару  који   је  окупио   колеге  из   читаве  земље   да   присуствују   лепим   и  детаљним  презентацијама   нових  програма, разноврсним  радионицама , да  размењују   предлоге   и сугестије  у  погледу  савремених  приступа  учењу  страних  језика.