БАСКЕТАШИ НАЈБОЉИ У СРЕМУ – ОБЕЗБЕДИЛИ ПЛАСМАН НА ДРЖАВНО ПРВЕНТСВО

Ученици Гимназије „Бранко Радичевић“ су учествовали на окружном такмичењу у баскету које је одржано 09. новембра 2016. године у Руми.

На такмичењу су учествовали екипе средњих школа  из Инђије, Руме, Шида, Сремске Митровице, а  општину Стара Пазова  је предсављала Гимназија. Наши баскеташи су играли одлично, дошли до финала где су савладали Румљане и освојили прво место. Тако су постали најбољи средњошколци баскеташи у Срему.

Екипу Гимназије чине: Недењко Ардала (4а), Арсеније Алексић (4б), Урош Опачић (3а) и Алекса Добријевић (2а). Баскеташе је за такмичење припремао Марио Анић, професор физичког васпитања у нашој школи.

Прво место на турниру је обезбедило нашим баскеташима учешће на државном првенству које ће се одиграти 23. фебруара 2017. године.

НЕДЕЉКУ, АРСЕНИЈУ, УРОШУ, АЛЕКСИ И ПРОФЕСОРУ МАРИУ ЧЕСТИТАМО НА ПРВОМ МЕСТУ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ У БАСКЕТУ.

ЖЕЛИМО ИМ УСПЕХА И НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ И ДА ОПЕТ ДОНЕСУ РАДОСТ У НАШУ ШКОЛУ.

Б Р А В О!